/Files/images/Презентация Microsoft Office PowerPoint.jpg

Для учнів 1-4-х класів онлайн-уроки проводяться на платформі Google meet, для учнів 5-11-х класів - на платформі Discord


Завдання на період дистанційного навчання

Завдання на період дистанційного навчання 2022

/Files/images/distantsyne_navchannya/eng_elearning_1.jpgШановні батьки та діти!

Щоб запобігти перевтомленню, пропонуємо дотримуватись такого режиму роботи.

Розплануй свій день. Зазнач час, коли маєш поснідати, пообідати, повечеряти, коли зробити домашні завдання та виконати роботу по дому.

Не забувай про особисту гігієну, виділяй час для прогулянки на свіжому повітрі в межах власного двору.

Перш ніж братися за виконання домашніх завдань, створи комфортні умови для роботи, провітри кімнату, вимкни телевізор, телефон постав на від режим. Напиши список домашніх завдань – від складних до простих. Після того як виконаєш завдання, став плюс. Це твій успіх. Продовжуй за списком виконувати інші завдання.

Так ти зможеш навчитися планувати свій час і любити порядок, який буде запорукою твоєї ефективної роботи. Навчання кожного дня за розкладом уроків, зазначених у щоденнику. І не відкладай те, що повинен виконати сьогодні, на завтра. Їх все одно слід виконати. То ж часу не гай – до роботи приступай. Не забувай робити перерви кожні 45 хв. І обов’язково борися з «поглинанням часу», спілкуйся в Інтернеті і дивися телевізор дозовано: не більше 1 години на день.

Будеш дотримуватися режиму і правил карантину – все буде гаразд.

Успіхів тобі та доброго настрою.

Прохання до батьків: підтримайте дітей у їх дистанційному навчанні.

Дякуємо батькам. Які долучаються до навчального процесу разом з дітьми. Тимчасові труднощі зможемо подолати тільки разом.

Будьте здорові!


Електронні версії підручників


Освіта має бути доступною для всіх, а карантин — не перешкода для поліпшення навичок та поглиблення знань, — вирішили у видавництві «Ранок». Тому до завершення карантину віртуальна школа «Ранок» продовжує працювати і кожного буднього дня проводить безкоштовні онлайн-уроки для учнів закладів загальної середньої освіти.

/Files/images/1_veresnya/unnamed.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1462

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.